Stoličky a stolíky v štýle puzzle

 

Stoličky a stolíky v štýle puzzle

Základné prvky domácnosti tvoria tri veci: posteľ, stôl a stolička. Na týchto pilieroch stojí komfort a spokojnosť všetkých obyvateľov, ale aj návštevníkov, ktorí sa zastavia len tak na popoludňajšiu kávu. Nedostatok komfortu nemožno ospravedlniť ani malou obývacou izbou alebo kuchyňou. Predstavíme vám totiž nábytok, ktorý môžete v prípade potreby zložiť ako puzzle a upratať do najbližšieho rohu.

 

Posteľ je zodpovedná za vašu dobrú náladu - keď sa dobre vyspíte, budete aj príjemne naladení a hostia sa k vám radi vrátia. Teda v prípade, že si budú mať na čo sadnúť a kam si odložiť tanier so sušienkami. Jeden stredový konferenčný stolík často nestačí, obzvlášť ak vlastníte zároveň s ním aj populárnu sedačku v tvare U. V takejto situácii oceníte skôr možnosť prispôsobiť si odkladacie stolíky alebo stoličky na posedenie presne podľa seba. A originálny nábytok z masívu môže byť presne tým pravým.

 

Stolička a stolík v jednom

Nám sa zapáčil set stoličiek v červenom prevedení ANNA RED z e-shopu Silugo. Sú to vlastne tri stoličky v rôznych veľkostiach, ktoré možno v prípade potreby jednoducho naskladať na seba, takže nezaberajú cenné miesto v malých bytoch. Najmenšia stolička má veľkosť 30 x 30 x výšku 40 cm, stredná potom 45 x 35 x 50 cm a najväčšia stolička meria 40 x 60 x 60 cm.

 

Stoličky ANNA RED sú ladené do populárneho vintage štýlu s charakteristicky vyrezávanými nohami a lesklým povrchom. A dajú sa bez problému použiť aj ako praktické odkladacie stolíky - položíte si na ne kávu alebo doprajete odpočinok svojim nohám po náročnom dni.

 image

Použitý materiál je odolný a ľahko sa čistí - stoličky stačí len utrieť vlhkou handričkou. A ak by vám nevyhovovalo výrazné červené prevedenie, sú k dostaniu aj ANNA BLUE v neutrálnej petrolejovo modrej farbe, ktorú možno ľahko integrovať do akéhokoľvek interiéru. Sú vyrábané ručne špičkovými remeselníkmi z Ázie, ktorí si svoje remeslo odovzdávajú z generácie na generáciu. Ak chcete do svojho bytu priniesť praktický a originálny nábytok vyrábaný s dôrazom na kvalitu a vysokú odolnosť, sú stoličky ANNA tým pravým kúskom pre vás.

image

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne