Stoličky z masívu - ako sa dajú využiť?

Stoličky z masívu - ako sa dajú využiť?

Krása, stabilita, trvanlivosť a viacúčelové využitie - to je v kocke charakteristika stoličiek z masívu z e-shopu Silugo, kde nepredávajú len ďalšie bežné kusy vybavenia do domácnosti, ale originálne kúsky nábytku s príbehom a osobitým štýlom.

Nábytok z masívu je v moderných domácnostiach veľmi obľúbený. Dôraz na kvalitu materiálu postupne zatláča do pozadia trend lacného vybavenia, ktoré je potrebné pravidelne a pracne obmieňať. Dizajnový nábytok z masívneho dreva sa vďaka svojmu prírodnému pôvodu hodí aj do domácnosti astmatikov a alergikov alebo tam, kde sa pohybujú malé deti a domáci miláčikovia. Je stabilný, odolný a upravovaný prevažne prírodnými prostriedkami, takže nehrozí otrava z náhodného olízania.

Výroba originálneho nábytku z dreva tiež dokáže rešpektovať špecifiká jednotlivých druhov masívu. Príkladom môže byť stolička INDAH 5 v hladkých líniách dreva Suar. Práve tropický orech Suar, ktorý má jednu z najtvrdších a najtrvanlivejších štruktúr vôbec, je charakteristický vznikom trhlín, spôsobených klimatickými zmenami, ktoré sa dajú neskôr originálne zapracovať do návrhov originálnych kúskov nábytku.

image

Originálnym doplnkom vášho obydlia sa môže stať aj LUIGI - stolička z dreva liči. Jej nápaditá farebnosť vo vintage štýle zapadne do akejkoľvek obývačky, spálne alebo predsiene. Stoličky z masívu totiž môžu byť využité veľmi rozmanito. Okrem vítaného posedenia pri stole môžu poskytnú tiež oporu alebo variabilný odkladací priestor v malej predsieni.

image

Malú obývaciu izbu môžete rozsvietiť aj vo forme malých konferenčných stolov alebo príručných odkladacích plôch. Využitie nájdu aj vo forme nočných stolíkov a odolajú aj vysokej vlhkosti a teplu v kúpeľniach, kde poslúžia pre odloženie uteráku aj ako pohodlné posedenie pri manikúre alebo sušení vlasov.

Kvalitné stoličky z masívu z e-shopu Silugo.sk sa skrátka hodia všade tam, kde sa stretávate s obmedzenými rozmermi priestoru alebo potrebujete prechodne prispôsobiť miestnosť väčšiemu počtu návštevníkov. Navyše vždy vyzerajú skvele a majú len minimálne nároky na údržbu.

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne