Lavice z masívu: pohodlné posedenie aj magnet na deti

Lavice z masívu: pohodlné posedenie aj magnet na deti

Nábytok z masívneho dreva vnesie do vášho domu či bytu malý kúsok prírody v jej najčistejšej forme. Dobre spracované lavice z masívu možno použiť v interiéri i exteriéri a všade zapadnú dokonale. Tvarované operadlá a stabilný podsedák priamo pozývajú ku chvíľam odpočinku alebo k príjemným okamihom stráveným pri rodinnej večery.

image

Lavice z masívu nájdu využitie pri rodinných stretnutiach v kuchyni aj počas krásnych letných večerov strávených na záhrade. Vďaka svojmu dizajnu šetria miesto a pritom poskytujú komfortný priestor pre sedenie pre niekoľko osôb. A miesto medzi ich nohami môžete využiť na uskladnenie rôznych nevyhnutností, ktoré v kuchyni alebo vonku potrebujete.

Dobre umiestnená lavice z masívneho dreva môže plniť tiež psychologickú funkciu: jednoducho ohraničí priestor určený pre jedlo a zábavu a navodí tú správnu atmosféru. A zabudnúť nesmieme ani na funkciu dekoratívnu. Nábytok z masívu sa ľahko stane stredobodom akejkoľvek priestoru.

Predstavujeme najkrajšie lavice z masívu

image

Lavica WILLIAM bez vankúša v červenom alebo bielom prevedení s úpravou antik poskytuje dve pohodlné miesta na sedenie a hodí sa všade tam, kde si nemôžete z praktických dôvodov dovoliť manipulovať so stoličkami. Ozvláštni akúkoľvek miestnosť aj záhradné priestory. Kvalitný náter odolá aj náročným podmienkam. Lavica s masívu WILLIAM je vyrobená z mahagónového dreva, ktoré je obľúbené už od staroveku pre svoju trvanlivosť a odolnosť. Povestné je jeho krásne žilkovanie a svieža červenohnedá farba.

image

Vedeli ste, že dlhá lavica pôsobí na deti ako magnet? Kým na stoličke sa vrtia a nezbedne poposedávajú, na lavici sedia ako pribité. A navyše odpadá nebezpečné hojdanie. Masívna konštrukcia nič také nedovolí a deti sa vďaka nej si budú pripadať bezpečne a pohodlne.

image

Vyrezávaná teaková lavica THOMAS je ukážkou pôsobivého dizajnu, čerpajúceho predovšetkým z koloniálneho obdobia. Zložito vyrezávané nohy a opierky z prírodného bieleného teaku sa perfektne hodia do každého interiéru, ktorého majiteľ sa nebojí staviť na jedinečnosť a originalitu. Okrem toho nábytok z teaku zaujme na prvý pohľad nádhernou kresbou dreva, takže už nepotrebuje žiadne doplnky. Lavica THOMAS ponúkne pohodlné miesto na sedenie až pre 4 osoby a žiadna záhradná párty alebo rodinný obed vo veľkolepom štýle sa bez nej jednoducho nezaobíde.

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne