Aj konferenčný stolík môže byť dominantou obývačky

 

 

Aj konferenčný stolík môže byť dominantou obývačky

Obývačka je dominantnou miestnosťou každého bytu i rodinného domu. Jedná sa o miestnosť, v ktorej trávime väčšinu voľného času a pozývame si sem aj návštevy. Vybaveniu obývačiek, ich dizajnu a rozvrhnutiu sa venuje veľká pozornosť. Mnoho druhov nábytku sa môže stať dominantou miestnosti. Väčšinou sa sústredíme na obývacie steny, sedacie súpravy, ale aj konferenčný stolík sa môže stať dominantným vybavením miestnosti. Stačí vybrať ten správny a originálny. Ako môžu takéto stolíky vyzerať,

Našli sme v ponuke Silugo.sk

V súčasnej dobe sú konferenčné stolíky do obývacích izieb vyrábané z rôznych druhov materiálov - klasických i moderných. Vyberať možno stolíky z dreva, drevotriesky, kovu, hliníka, zo skla i z liateho plastu. Každý stolík má svoj charakteristický dizajn a hodí sa do rôznych miestností. Materiálom s najväčšou prirodzenou eleganciou je však masívne drevo, ideálne exotické a originálne spracované. Presne také konferenčné stolíky z masívu sme našli v ponuke Silugo.sk, špecializovaného obchodu s nábytkom z exotických drevín. Aké 2 konkrétne druhy patria medzi najlepšie hodnotené?

Prvý je stolík MONTES

Konferenčný stolík MONTES poteší predovšetkým milovníkov rustikálneho dizajnu nábytku. Tento nábytok je vyrobený z teakového dreva pomocou recyklácie. Recyklované teakové drevo už skôr slúžilo iným účelom a teraz sa recyklovalo a využilo do podoby konferenčného stolíka. Ide teda o nábytok s dlhou históriou. Niektoré kusy dreva môžu byť desiatky rokov staré a predtým slúžili napríklad ako časti lodí. Prirodzená elegancia teakového dreva spoločne s charakteristickými nedokonalosťami a sklenenou doskou robia zo stola MONTES jedinečný kúsok.

image

Čisté línie stolíka DONAT

Ak predsa len do svojej obývačky hľadáte konferenčný stolík, ktorý bude vyrobený v čistom a elegantnom dizajne oblých línií, je správnou voľbou model DONAT. Konferenčný stolík DONAT je vyrobený z dreva Suar v tvare vyrezávanej škrupiny. Stolík je vyrobený z jediného masívneho kusu dreva. Je ručne spracovaný a každý nový kus má originálnu kresbu dreva. Žiadne 2 stolíky nemôžu byť totožné. Drevo Suar je navyše charakteristické svojimi jemnými líniami a viac farbami jedného kusu dreva. Stolík má tiež odkladací priestor o veľkosti 115x60cm a jeho výška je 45cm. DONAT sa hodí aj ako stolík pod TV.

image

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne