Ako môžu vyzerať najkrajšie stoličky z dreva?

 

Ako môžu vyzerať najkrajšie stoličky z dreva?

Stoličky, odkladacie stolíky alebo taburety. Toto vybavenie by nemalo chýbať v žiadnom interiéri rodinného domu a na žiadnej terase. Potrebujete tiež dokúpiť stoličky, ale nechcete sa uspokojiť s obyčajným dizajnom. Stavte na výrobky z masívneho dreva - ideálne exotického. Exotické drevo má prirodzenú eleganciu a originálnu kresbu. Dajú sa z neho vyrábať veľmi elegantné druhy nábytku a platí to aj pre stoličky. Aké 3 druhy stoličiek sa stanú okrasou celej miestnosti? My sme také našli v ponuke obchodu Silugo.sk, špecialistu na ručne vyrábaný nábytok z masívnych exotických drevín.

Valentino1 - jediný kus dreva Suar v jemných líniách

Stolička VALENTINO 1 poteší milovníkov prirodzenej elegancie a čistých línií dreva. Je vyrobená z jediného kusu masívneho dreva Suar. Dizajn stoličky je veľmi jednoduchý - zúžený valec. Je kladený maximálny dôraz na prirodzenú eleganciu a kresbu dreva. Drevo Suar je jednou z najviac trvanlivých a odolných drevín. Preto je na výrobu stoličiek a sedenia ideálne.

image

Akar - zúžený valec z malých guľatín

Páči sa vám tvar zúženého valca, ale radšej by ste chceli stoličku v menej tradičnom prevedení? V tom prípade je skvelou voľbou stolička Akar. Ide tiež o nábytok z teaku, konkrétne z koreňov tejto dreviny. Stolička nie je vyrobená z jedného kusu, ale naopak z desiatok rôzne veľkých guľatín, ktoré sú vzájomne naskladané a vybrúsené práve do podoby zúženého valca. Výška modelu je 45cm a priemer sedadla 38 cm. Stolička Akar môže byť využitá aj ako odkladací a kvetinový stolík.

image

Sanur1 - drevo teaku v podobe šesťhranu

Aj stolička Sanur1 je vyrobená z niekoľkých vzájomne poskladaných kusov exotického teaku. Len sa jedná o drevo z kmeňov a konárov, nie z koreňov. Farby sú oveľa sýtejšie. Na rozdiel od modelu Akar, kde sú všetky kusy dreva v kruhovom tvare, je u stoličky Sanur 1 každý kus dreviny inak veľký s iným tvarom. Spojené dreviny sú následne vybrúsené do tvaru pravidelného šesťhranu s výškou 45cm a rozmerom sedadla 45x45cm.

image

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne