Kreatívny stred obývačky

 

 

Kreatívny stred obývačky

Obývacia izba by nebola kompletná, keby v jej strede chýbal konferenčný stôl. Tento nízky kus nábytku má funkciu oveľa dôležitejšiu, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nejde len o praktický odkladací priestor. Je to tiež miesto, kde sa všetci členovia rodiny stretávajú a zdieľajú svoje zážitky.

image

Tiež si myslíte, že by si váš stred obývačky zaslúžil trochu vyniknúť? A prečo len trochu, keď môže vyniknúť naozaj veľa? Štýlový drevený nábytok od Silugo ponúka stolíky, ktoré zaujmú svojim nadčasovým jednoduchým dizajnom, ale aj štýlom, ktorý osloví aj ozajstných interiérových ​​fajnškmejkrov.

Kategória stoly a konferenčné stolíky v sebe obsahuje kúsky trochu bláznivého ale aj prísne geometrického štýlu. Tie najkrajšie sú priamo "haute couture" nábytkárskych kolekcií a tie najrafinovanejšie zase svoju funkciu šikovne zastierajú. Je len na vás, či si budete vychutnávať rannú kávu alebo večerné správy u masívneho dreveného stolíku v starom štýle alebo skôr pri kuse nábytku, ktorý na prvý pohľad pripomína skôr veľkolepú interiérovú dekoráciu.

image

Viac ako jeden stôl ...

Centrum modernej obývačky často obsadzujú rozmerné viacmiestne sedačky alebo sedacie súpravy. Na uspokojenie potrieb všetkých klientov potom jednoducho jeden konferenčný stolík nestačí. Situáciu hravo vyrieši dizajnový nábytok opatrený kolieskami, ktoré sú pre konferenčné stolíky a stoly ako stvorené.

Zabudnite na jeden veľkopriestorový stolík a radšej vytvorte jedinečnú kompozíciu použitím niekoľkých menších. Jednoduché línie dreva Suar môžete pri druhom rohu sedačky vyvážiť zložito vyrezávaným stolíkom z teakového dreva. Nábytok z masívu menších rozmerov navyše priestor obývacej izby opticky zväčší. A jeho výhodou je samozrejme aj vysoká variabilita. Bez obáv si kúpte jeden väčší konferenčný stolík stabilne usadený uprostred miestnosti a doplňte ho jedným alebo dvoma kúskami s praktickými kolieskami. A veľká návšteva vás už nikdy neprekvapí.

image

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne