3 lavice, ktoré pozdvihnú eleganciu záhradného posedenia

 

 

3 lavice, ktoré pozdvihnú eleganciu záhradného posedenia

Či už máte záhradné posedenie vytvorené pod pergolou, pod altánkom, na terase alebo na zimnej záhrade, vždy je dôležité posedenie opatriť kvalitným vybavením. Základnými druhy vybavenia pre posedenie sú záhradné stolíky, stoličky a kreslá. Často sa zabúda na lavice, ktoré sa na záhradné posedenie tiež skvele hodia. Ako môžu vyzerať kvalitné drevené lavice na záhradu, ktoré pozdvihnú eleganciu záhradného posedenia? 3 také sme našli v ponuke obchodu Silugo.cz.

Lavička Madu

Prvou lavičkou je model Madu. Táto lavička je kompletne vyrobená z teakového dreva. Teakové drevo je preslávené svojou pevnosťou, vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu i poškodeniu nárazom a tiež známe kresbou a farbou dreva. Tak aj lavička si zachováva všetky tieto prednosti. Lavička Madu má rozmery 180cm x 73cm x 96cm. Dizajn lavičky uprednostňuje čisté línie a klasický vzhľad. Len uprostred opornej časti je doplnená jemnou rezbou.

image

Lavička THOMAS

Aj lavička THOMAS je vyrobená exotického teakového dreva, len jej rozmery sú trochu väčšie. Lavica má rozmery 200cm x 90cm x 105cm. Aj dizajn je odlišný oproti lavici Madu. Lavička THOMAS je vyrezávaná celá. Jej dizajn je založený na oblých líniách a vyrezávaných dieloch. Na celej konštrukcii je len minimum rovných častí. Hodí sa najmä pre posedenie so zvýšeným dôrazom na dizajn a originalitu.

image

Stoličky Harar

Hoci sme sa v tomto článku zamerali na lavice a lavičky, musíme spomenúť aj stoličku Harare. Táto stolička je vyrobená v dizajne a tvare, aký majú práve lavice. Je určená len pre 1 osobu, čo naznačujú aj jej rozmery 65cm x 80cm x 70cm. Stolička Harar je tiež vyrobená z teakového dreva, ale sedacia časť a opierky sú potiahnuté pravou jemnou kozou kožou, ktorá tomuto nábytku dáva ešte väčšiu eleganciu. Harare je potrebné chrániť pred priamym dažďom.

image

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne