Chcete do interiéru elegantnú truhlu? Poradíme, kde ju nájsť!

 

Chcete do interiéru elegantnú truhlu? Poradíme, kde ju nájsť!

Fascinujú vás elegantné truhly v interiéri? Chcete mať vo svojej domácnosti alebo na chalupe tiež drevenú truhlu, do ktorej si schováte cennosti, pamiatky a iné poklady? Bohužiaľ pre vás, moderné trendy vo vybavení interiéru truhlám moc neprajú. Vo väčšine obchodov s nábytkom tento sortiment tovaru nie je zastúpený vôbec, alebo len minimálne. Kde nájsť krásnu truhlu do vášho interiéru?

Bazár alebo u niektorých predajcov

Truhla je veľmi špecifickým druhom nábytku. Jej dizajn a prevedenie musí byť veľmi elegantné a vkusné. Keby sa jednalo len o truhlu z drevotrieskových dosiek s výklopným vekom, rozhodne by sa nestala okrasou a dominantou interiéru. Truhlu je vhodné vyberať z masívneho dreva. Ak máte záujem o klasický dizajn a retro truhly, môžete ich hľadať v bazároch s nábytkom. Aj na našom trhu sa ale dajú nájsť predajcovia nábytku, ktorí majú vo svojej ponuke elegantné masívne truhly.

Napríklad obchod Silugo.sk

Jedným z takýchto predajcov je napríklad obchod Silugo.sk. Tento obchod je špecializovaný na predaj masívneho dizajnového nábytku z exotických drevín. Nábytok je vyrábaný ručne v stolárskych dielňach exotických krajín. Každý kus je vďaka tmu originálny a jedinečný. A aké truhly má Silugo.sk v ponuke?

Truhly DADA a DADA 2

Truhly DADA a DADA 2 sú obe vyrobené z masívneho teakového dreva. Každá z truhiel má ale svoje špecifiká a svoj originálny vzhľad.

Truhla DADA je zameraná na krásu prírodného vzhľadu dreva a jeho kresby. Len spodnú časť s nohami truhly je ručne vyrezávaná. Dizajn celej truhly ešte umocňuje elegantné kovanie. Jej rozmery sú 150x50x80 cm.

image

Truhla DADA 2 je rozmermi oveľa menšia. S veľkosťou 47 x 27 x 25 cm sa hodí predovšetkým ako dizajnový prvok na poličky a do skriniek a pre uschovávanie cenností a drobnejších predmetov. Celý jej povrch je dekorovaný elegantnou ručnou kresbou. Povrch je tiež upravený technikou brown wash, ktorá dodáva truhle elegantný hnedý farebný odtieň.

image

Detailné informácie o truhlách nájdete na www.silugo.sk.

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne