Vybavenie predsiene, ktoré má šmrnc

 

Vybavenie predsiene, ktoré má šmrnc

Predsieň je zvyčajne tou prvou miestnosťou, s ktorou sa návštevníci domu stretnú. Prvý dojem je preto dôležitý - od neho sa odvíja to, ako sa budú hostia vo vašom byte cítiť, bez ohľadu na to, ako zariadené a vybavené sú ostatné miestnosti. Na vybavení predsiene si preto dajte naozaj záležať.

Základným pravidlom pri zariaďovaní vstupnej miestnosti by mala byť vzdušnosť a ľahkosť. Obľúbené skriňové zostavy síce ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru, ale zároveň celú miestnosť až neprirodzene vypĺňajú a opticky zmenšujú. Možností sa pritom ponúka oveľa viac.

image

Elegantné a praktické doplnky do predsiene

Obľúbeným riešením sa v moderných interiéroch stávajú policové systémy, ktoré možno ľahko prispôsobiť akémukoľvek priestoru. Nie každému však toto otvorené ukladanie vecí vyhovuje. Vybavenie predsiene od firmy Silugo vie naproti tomu elegantne pracovať s kompromismi a dokáže predsieni dodať množstvo potrebného úložného priestoru šikovne vyváženého odľahčeným dizajnom.

Podstavné stoly alebo odkladacie stolíky si tu napríklad môžete vybrať vo variante na dlhých nohách s prídavnou poličkou alebo bez, čo manipuláciu s nimi značne uľahčí (odkladací priestor je v komfortne nastavenej výške) a odkladacia plocha predsiene navyše nepôsobí tak preplnene.

Nájdete tu aj klasické šuplíkové komody v slušnom dizajne, ktoré sú však pre ľahšie upratovanie postavené na zvýšených nohách. A v prípade potreby sa pod ne vojde napríklad aj domáca obuv.

image

Zjednoťte štýl aj farby

Farebné ladenie vybavenia predsiene by malo vychádzať z dispozície daného priestoru. Chodba bez okien si žiada svetlejšie prvky, zatiaľ čo vstupná hala s francúzskym oknom si môže dovoliť minimalistický čierny nábytok.

image

Všetok nábytok a doplnky by tiež mali dodržiavať jednotný štýl, ktorý pôsobí veľmi harmonicky a prívetivo. Na stránkach www.silugo.sk si môžete vybrať z nádherných kusov nábytku pripomínajúcich napríklad francúzsku Provence, z modelov ladených do obdobia retro, z luxusne vyrobených stolíkov odkazujúcich svojimi vyrezávanými nohami na ozdobné časy secesie a na svoje si prídu aj milovníci orientálnej inšpirácie. Stačí si len zvoliť štýl, ktorý je vášmu srdcu najbližší.

image

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne