Zásnuby dreva a kože - dokonalá harmónia aj symbol luxusu

 

Zásnuby dreva a kože - dokonalá harmónia aj symbol luxusu

Drevo a koža sa k sebe vzhľadom na svoje prírodné povahy výborne hodia. Prirodzený a jedinečný dizajn si ale žiada viac, než len priemyselne spracovanú lesklú hovädziu kožu. Výrobky z koziny so srsťou aj bez nej na seba vždy strhnú všetku pozornosť a ľahko sa stanú dominantou interiéru.

Moderné kožené tovary sa často kombinujú s chrómovými alebo plastovými prvkami. Tie ale jedinečný vzhľad a štruktúru kože skôr potláčajú. V e-shope www.silugo.sk sa rozhodli ponúkať výrobky v oveľa tradičnejšom a štýlovejšom duchu.

image

Masívny nábytok v animalistickém štýle

Koža sa drží na vrchole rebríčka obľúbenosti už veľmi dlho. My vám ju ale chceme predstaviť inak, než ju zrejme poznáte. Páčil by sa vám nábytok z teaku a jeho čisté línie skombinované s nevšedným efektom jemnej kozej kože s hebkou srsťou? A čo takto nábytok z masívu doplnený elegantnými lesklými krivkami starostlivo spracovanej kože?

Môžete mať oboje, a to s dôrazom na kvalitné materiály. Dizajnový nábytok s lacnou ekokožou, okolo ktorého musíte chodiť po špičkách, tu rozhodne nenájdete. Všetky výrobky od Silugo sú určené k pravidelnému a plnohodnotnému používaniu. Môžete ich použiť ako dominantu spálne, obývačky ale aj kancelárie. Šéf s ľahko animalistickými sklonmi pôsobí podvedome silnejšie a zásadovejšie. Ženy zase svojou láskou ku koži dávajú najavo, že rozhodne nepatria medzi tie ľahko ovplyvniteľné cudzími názormi.

image

Kožený tovar je pevný a odolný a rovnakými vlastnosťami sa môže chváliť aj nábytok z teaku a nábytok z masívu. Na výrobky z e-shopu Silugo je podľa možností okrem čerstvo vyťaženého teakového dreva používané tiež drevo recyklované. To znižuje ekologickú stopu celej výroby a finálne produkty sa stávajú o niečo dostupnejšími.

image

Ak ešte stále váhate, pripomeňte si, že kožený nábytok je tiež vhodný pre alergikov. Nedrží sa v ňom prach a ľahko sa čistí. Pravá koža je tiež veľmi bezpečná - vďaka svojej odolnosti proti ohňu. Môžete na nej s pokojom zahasiť cigaretu a ani to nespoznáte. Zapojte teda pri zariaďovaní svojho interiéru nielen rozum ale aj srdce a vyberte si, ktorá drevená stolička či taburet s koženými prvkami by urobila radosť práve vám.


Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne