Nabytok vo vintage style

Inšpirácia na dekorácie a nábytok vo vintage štýle

Vintage štýl je inšpirovaný prírodou a hlavne dávno minulými časmi. Je pre neho typické využívanie prírodných materiálov ako je drevo, pre doplnky napríklad trstina a iné. Jeho cieľom je vniesť do interiéru pohodovú a pokojnú atmosféru.Vintage štýl sa stáva stále populárnejším. Páči sa aj vám? Máme pre vás inšpiráciu, ktorá sa vám určite bude páčiť.

Originálny nábytok prináša aj veselé farby

Pre nábytok vo vintage štýle sú typické oblé hrany a tiež kovové detaily. Nie je nutné, aby bol nábytok iba v základnej farbe dreva. Stále väčšiu popularitu si získava nábytok v tlmených odtieňoch farieb. Prím hrá tiež biela.

image

Zaujímavým kúskom vo vašej domácnosti sa určite stane tento odkladací stolík. Jeho rozmery sú: Dĺžka 40 cm x hĺbka 30 cm x výška 80 cm. Je k dostaniu v niekoľkých farebných prevedeniach. Stolík poteší kvalitou. Je vyrobený ručne z mahagónového dreva, ktoré sa radí k tým vôbec najlepším. Drevo je veľmi tvrdé, stolík preto výborne odoláva zubu času.

Máte radi výnimočné a originálne kúsky? Táto masívna stolička v ostrými hranami by vám doma nemala chýbať. Má tvar kocky a je vyrobená z teakového dreva technikou white-wash. Pri tejto technike dôjde k zvýrazneniu zaujímavej štruktúry dreva. Stolička je vysoká 80 cm a je možné ju použiť ako odkladací stolík.

image

Naším tretím tipom je táto vyrezaná knižnica z jedného kusu kmeňu stromu Suar. Patrí medzi tie kúsky nábytku, ktoré dokážu dodať interiéru úžasnú atmosféru, čo poviete?

image

Tieto a ďalšie úžasný vintage nábytok kúpite v obchode www.silugo.sk.

Okrem nábytku tu kúpite tiež nádherné bytové doplnky. Aj tie sú ručne vyrezávané, vášmu domovu pristanú! Sú to napríklad sošky z dreva (napr. káčer, buldog, kôň, sova a iné). Špecialitou sú úchvatné vinotéky z trupu lode. Kúpite tu aj moderné obrazy.

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne