Netradičné vyrezávané dekorácie

Pripravte sa na Veľkú noc a kúpte si domov netradičné vyrezávané dekorácie

V tomto roku oslávime veľkonočné sviatky už na konci marca. Čakajú nás až 4 dni pracovného voľna, počas ktorých máme ideálnu príležitosť na oddych. Ak budete Veľkú noc sláviť doma, vytvorte si úžasnú atmosféru, z ktorej na vás dýchne jar, pohoda apokoj. Ľahko to pôjde s vyrezávanými dekoráciami.

Netradičné poňatie boduje

Drevo sa ako prírodný materiál hodí do každého interiéru. Najviac drevené dekorácie vyniknú v domácnostiach ladených vo vintage či rustikálnom štýle. Hodí sa aj do moderných interiérov, do ktorých vnesú kúsok prírodnej krásy.

JIch výhodou je, že sa dajú skvele kombinovať s ďalšími doplnkami. Hodia sa ku všetkým farbám, ich krása vynikne napríklad vedľa čerstvých kvetov. Drevné dekorácie by tiež nemali chýbať v žiadnej chalupe.

S pestrou ponukou drevených dekorácií prichádza internetový obchod www.silugo.sk.

image

Vyberte si!

Naším favoritom sa stala drevená soška Veselý káčer. Je vysoká 50 cm, skvele sa bude vynímať na komode aj na zemi. Ručná práce je viditeľná na každom kúsku tejto sochy. Káčer je vyrobený z exotického dreva.

image

Štýlovou jarnou dekoráciou je určite vyrezávaná soška kačíc. Na výšku meria 20 cm a je tiež ručne vyrábaná. Každá soška je originál. Pristane jej napríklad miesto vedľa zelených kvetín.

Pokiaľ zháňate typickú veľkonočnú dekoráciu, stavte na sošky kohúta a sliepky. Rozmery sošiek sú: 22 cm x 10 cm x 51cm u kohúta a 8 cm x18 cm x 33cm u sliepky. Sošky sú ručne vyrezané z tropického dreva albízia. Sošky sú ručne maľované!

image

Okrem týchto sošiek ponúka na www.silugo.sk ďalšie úžasné drevené dekorácie do interiéru. Kúpite tu napríklad úžasné vinotéky vyrobené z trupu lode či masívne stojany na víno. Okrem toho sa obchod špecializuje tiež na originálny nábytok z dreva a ponúka aj štýlové obrazy. Pozrite sa sami!

Newsletter

Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkajte prosím...

Informácie

Prihlásenie prebehlo úspešne